KONST / Litografier / Färglitografi 14834102
nr 1483 4102
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 212/250. Färglitografi, bildmått: 68x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x70 cm
Kondition: saknar glas
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:07:10
1.000 kr
1.100 kr